TÓNOVÁNÍ SKEL

Logo LLumar

LLumar_Logo

Fólie na auto značky Llumar, které jsou na našem trhu již přes 15 let, jsou výrobkem firmy CPFilms Solutia Ltd. Firma CPFilms, vyrábějící nejen autofólie s atestem, je jako jediná na světě schopna sama zvládnout všechny technologické operace při výrobě autofólií a tak vyrobit kvalitní folie na sklo v jediném komplexu. Jako jediná aplikuje UV inhibitory do lepu i do samotné hmoty autofólie a tím výrazně zvyšuje jejich kvalitu, barevnou stálost a procento pohlceného UV záření.
Barvivo určující tónování autoskla je obsaženo až v polyesteru a ne v lepu, jako je tomu u levnějších typů autofólií, které se již při samotné instalaci snadno poškodí.

Protisluneční a bezpečnostní auto fólie Llumar obsahují speciální mimořádně odolnou vrstvu SR zabraňující jejich poškrábání a mnohonásobně prodlužují jejich životnost ve srovnání s ostatními značkami autofólií. Další výhodou je vrstva kvalitního lepu HPR, která zaručuje dokonalou pevnost spojení s autosklem ve všech klimatických podmínkách, takže se na autofólii netvoří nežádoucí bubliny a praskliny.
Při výrobě speciálních autofólií se používá nanášení tenké vrstvy vybraných kovů (semireflexní folie-SPUTTERED), které se významně podílejí na odrážení slunečních paprsků a prostupu tepla do interiéru. Z venku autoskla je vidět tzv. kovový efekt, zrcadlení autofólie.